DF22L-2P-7.92DSA
DF22L-2P-7.92DSA
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN
Sandelyje: 5253 pcs
parsisiųsti: DF22L-2P-7.92DSA.pdf
RFQ
DF22L-2P-7.92DS(96)
DF22L-2P-7.92DS(96)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 2POS 7.92MM R/A TIN
Sandelyje: 101977 pcs
parsisiųsti: DF22L-2P-7.92DS(96).pdf
RFQ
DF22L-1S-7.92C(28)
DF22L-1S-7.92C(28)
apibūdinimas: CONN SOCKET 1POS 7.92MM
parsisiųsti: DF22L-1S-7.92C(28).pdf
DF22L-2P-7.92DS(06)
DF22L-2P-7.92DS(06)
Gamintojai: Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas: CONN HEADER 2POS 7.92MM
parsisiųsti: DF22L-2P-7.92DS(06).pdf
DF22L-2P-7.92DSA(05)
DF22L-2P-7.92DSA(05)
parsisiųsti: DF22L-2P-7.92DSA(05).pdf
DF22L-2P-7.92DS(66)
DF22L-2P-7.92DS(66)
parsisiųsti: DF22L-2P-7.92DS(66).pdf
DF22CR-3S-7.92C
DF22CR-3S-7.92C
apibūdinimas: CONN SOCKET 3POS 7.92MM
parsisiųsti: DF22CR-3S-7.92C.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus