DF22AL-4DEP-7.92C
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF22AL-4DEP-7.92C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG HOUSING 2POS 7.92MM
Duomenų lapai: DF22AL-4DEP-7.92C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
DF22AL-4DEP-7.92C specifikacijos
Dalies numeris DF22AL-4DEP-7.92C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG HOUSING 2POS 7.92MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 133141 pcs Duomenų lapas DF22AL-4DEP-7.92C.pdf
Serija EnerBee™ DF22 Eilučių tarpas -
Pikis 0.312" (7.92mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 680-1189-1-00 Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 4 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Red 0.312" (7.92mm) Susisiekimo tipas Male Pin