DF22-4P-7.92DSA
DF22-4P-7.92DSA
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 4POS 7.92MM PCB TIN
Sandelyje: 4541 pcs
parsisiųsti: DF22-4P-7.92DSA.pdf
RFQ
DF22-4P-7.92DSA(05)
DF22-4P-7.92DSA(05)
Gamintojai: Hirose
Sandelyje: 85160 pcs
parsisiųsti: DF22-4P-7.92DSA(05).pdf
RFQ
DF22-3P-7.92DSA(05)
DF22-3P-7.92DSA(05)
apibūdinimas: CONN HEADER 3POS 7.92MM PCB TIN
parsisiųsti: DF22-3P-7.92DSA(05).pdf
DF22-3P-7.92DSA(35)
DF22-3P-7.92DSA(35)
apibūdinimas: CONN HDR 3POS 7.92MM PCB TIN
parsisiųsti: DF22-3P-7.92DSA(35).pdf
DF22-4P-7.92DS(05)
DF22-4P-7.92DS(05)
apibūdinimas: CONN HEADER 4POS 7.92MM R/A TIN