DF1BZ-18DP-2.5DSA
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
DF1BZ-18DP-2.5DSA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF1BZ-18DP-2.5DSA
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 18POS 2.5MM STR TIN
Duomenų lapai: 1.DF1BZ-18DP-2.5DSA.pdf2.DF1BZ-18DP-2.5DSA.pdf3.DF1BZ-18DP-2.5DSA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DF1BZ-18DP-2.5DSA specifikacijos
Dalies numeris DF1BZ-18DP-2.5DSA Gamintojas Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas CONN HEADER 18POS 2.5MM STR TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Nutraukimas Solder Krovimo kryptis Male Pin
Skrudinimas 0.098" (2.50mm) Serija DF1B
Atstumas tarp eilučių - poravimosi Shrouded RoHS statusas Bulk
Kiti vardai *DF1BZ-18DP-2.5DSA
DF1BZ18DP25DSA
H11049
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - izoliacija All
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas DF1BZ-18DP-2.5DSA
funkcijos - Išplėstas aprašymas 18 Positions Header Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
apibūdinimas CONN HEADER 18POS 2.5MM STR TIN Dabartinis - maks. / Kontaktas -
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.177" (4.50mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.098" (2.50mm)