DF1B-3P-2.5DSA
HiroseHirose
DF1B-3P-2.5DSA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF1B-3P-2.5DSA
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 3POS 2.5MM STR TIN
Duomenų lapai: DF1B-3P-2.5DSA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DF1B-3P-2.5DSA specifikacijos
Dalies numeris DF1B-3P-2.5DSA Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 3POS 2.5MM STR TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4564 pcs Duomenų lapas DF1B-3P-2.5DSA.pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija DF1B Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.098" (2.50mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.417" (10.60mm) Kiti vardai *DF1B-3P-2.5DSA
H3501
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 3
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 14mm
Izoliacijos aukštis 0.374" (9.50mm) Izoliacijos spalva White
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Keying Slot
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 3 position 0.098" (2.50mm)
Dabartinis įvertinimas - Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.142" (3.60mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.177" (4.50mm)
Susisiekite su Finish Thickness - Post - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - paštu - Susisiekite su Finish - poravimosi Tin
Jungties tipas Header Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DF1B-3S-2.5R
DF1B-3S-2.5R
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT HOUSING 3POS 2.5MM
Sandelyje: 1211045 pcs
parsisiųsti: DF1B-3S-2.5R.pdf
RFQ
DF1B-3ES-2.5RC
DF1B-3ES-2.5RC
Gamintojai: Hirose
Sandelyje: 669982 pcs
parsisiųsti: DF1B-3ES-2.5RC.pdf
RFQ
DF1B-3ES-2.5RC(16)
DF1B-3ES-2.5RC(16)
parsisiųsti: DF1B-3ES-2.5RC(16).pdf
DF1B-40DP-2.5DS
DF1B-40DP-2.5DS
apibūdinimas: CONN HEADER 40POS 2.5MM R/A TIN
parsisiųsti: DF1B-40DP-2.5DS.pdf
DF1B-40DP-2.5DS(01)
DF1B-40DP-2.5DS(01)
apibūdinimas: CONN HEADER 40POS 2.5MM R/A GOLD
parsisiųsti: DF1B-40DP-2.5DS(01).pdf
DF1B-3P-2.5DSA(01)
DF1B-3P-2.5DSA(01)
apibūdinimas: CONN HEADER 3POS 2.5MM STR GOLD
parsisiųsti: DF1B-3P-2.5DSA(01).pdf
DF1B-3EP-2.5RC
DF1B-3EP-2.5RC
apibūdinimas: CONN PLUG HOUSING 3POS 2.5MM
parsisiųsti: DF1B-3EP-2.5RC.pdf
DF1B-3P-2.5DS
DF1B-3P-2.5DS
apibūdinimas: CONN HEADER 3POS 2.5MM R/A TIN