DF11-26DS-2C
HiroseHirose
DF11-26DS-2C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF11-26DS-2C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN SOCKET 26POS 2MM DUAL CRIMP
Duomenų lapai: 1.DF11-26DS-2C.pdf2.DF11-26DS-2C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DF11-26DS-2C specifikacijos
Dalies numeris DF11-26DS-2C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN SOCKET 26POS 2MM DUAL CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 415766 pcs Duomenų lapas 1.DF11-26DS-2C.pdf2.DF11-26DS-2C.pdf
Serija DF11 Eilučių tarpas 0.079" (2.00mm)
Pikis 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai *DF11-26DS-2C
DF1126DS2C
H2261
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 26 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas -
Išsamus aprašymas 26 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm) Susisiekimo tipas Female Socket
Susisiekimo nutraukimas Crimp Jungties tipas Receptacle
Spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DF11-26DP-2DS(71)
DF11-26DP-2DS(71)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 26POS 2MM R/A GOLD
Sandelyje: 35461 pcs
parsisiųsti: DF11-26DP-2DS(71).pdf
RFQ
DF11-26DP-2DSA(01)
DF11-26DP-2DSA(01)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 26POS 2MM PCB GOLD