DF11-22DEP-2C
HiroseHirose
DF11-22DEP-2C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF11-22DEP-2C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG HOUSING 22POS 2MM
Duomenų lapai: 1.DF11-22DEP-2C.pdf2.DF11-22DEP-2C.pdf3.DF11-22DEP-2C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DF11-22DEP-2C specifikacijos
Dalies numeris DF11-22DEP-2C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG HOUSING 22POS 2MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 235308 pcs Duomenų lapas 1.DF11-22DEP-2C.pdf2.DF11-22DEP-2C.pdf3.DF11-22DEP-2C.pdf
Serija DF11 Eilučių tarpas 0.079" (2.00mm)
Pikis 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai DF1122DEP2C
H2922
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 22 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Panel Mount, Snap-In Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas -
Išsamus aprašymas 22 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.079" (2.00mm) Susisiekimo tipas Male Pin