BM29B-2DP/2-0.35V(53)
HiroseHirose
BM29B-2DP/2-0.35V(53) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BM29B-2DP/2-0.35V(53)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR .35MM 2SGNL + 2PWR SMD
Duomenų lapai: 1.BM29B-2DP/2-0.35V(53).pdf2.BM29B-2DP/2-0.35V(53).pdf3.BM29B-2DP/2-0.35V(53).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BM29B-2DP/2-0.35V(53) specifikacijos
Dalies numeris BM29B-2DP/2-0.35V(53) Gamintojas Hirose
Serija BM29 Pikis 0.014" (0.35mm)
Pakuotė Original-Reel® Kiti vardai H125294DKR
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 4 (2 + 2 Power)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 0.6mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.016" (0.41mm)
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Header, Outer Shroud Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BM28N0.6-6DP/2-0.35V(53)
BM28N0.6-6DP/2-0.35V(53)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 0.35MM SMD 6POS+2PWR
Sandelyje: 116344 pcs
parsisiųsti: BM28N0.6-6DP/2-0.35V(53).pdf
RFQ
BM2M-M
BM2M-M
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: MARKER TIE 18LB NAT 7.9"
Sandelyje: 189110 pcs
parsisiųsti: BM2M-M.pdf
RFQ
BM2LB150FJ-CE2
BM2LB150FJ-CE2
Gamintojai: LAPIS Semiconductor
apibūdinimas: 2CH LOW SIDE SWITCH IC, 150M OHM
parsisiųsti: BM2LB150FJ-CE2.pdf
BM28N0.6-6DS/2-0.35V(53)
BM28N0.6-6DS/2-0.35V(53)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RCPT 0.35MM SMD 6POS+2PWR
parsisiųsti: BM28N0.6-6DS/2-0.35V(53).pdf
BM2M-C
BM2M-C
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: MARKER TIE BARB TY 18LB 7.9"