A4B-18S-2C
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A4B-18S-2C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CRIMPING SOCKET 18POS
Duomenų lapai: 1.A4B-18S-2C.pdf2.A4B-18S-2C.pdf3.A4B-18S-2C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
A4B-18S-2C specifikacijos
Dalies numeris A4B-18S-2C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CRIMPING SOCKET 18POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91618 pcs Duomenų lapas 1.A4B-18S-2C.pdf2.A4B-18S-2C.pdf3.A4B-18S-2C.pdf
Serija A4 Eilučių tarpas -
Pikis 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 622-0309-5-00 Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 18 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas -
Išsamus aprašymas 18 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm) Susisiekimo tipas Female Socket