A3D-14DA-2DSE
HiroseHirose
A3D-14DA-2DSE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A3D-14DA-2DSE
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RECEPT 14POS 2MM GOLD DIP
Duomenų lapai: A3D-14DA-2DSE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
A3D-14DA-2DSE specifikacijos
Dalies numeris A3D-14DA-2DSE Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RECEPT 14POS 2MM GOLD DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4487 pcs Duomenų lapas A3D-14DA-2DSE.pdf
Įtampos įvertinimas 200VAC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija A3
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.079" (2.00mm) Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai *A3D-14DA-2DSE
H1883
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 14
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 5.1mm, 6mm
Izoliacijos aukštis 0.165" (4.20mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Female Socket
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.050" (1.27mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 39.4µin (1.00µm)