A3B-44D-2C
HiroseHirose
A3B-44D-2C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A3B-44D-2C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN SOCKET 44 PIN 2MM CRIMP
Duomenų lapai: 1.A3B-44D-2C.pdf2.A3B-44D-2C.pdf
  • Pranešimas
A3B-44D-2C specifikacijos
Dalies numeris A3B-44D-2C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN SOCKET 44 PIN 2MM CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 165410 pcs Duomenų lapas 1.A3B-44D-2C.pdf2.A3B-44D-2C.pdf
Serija A3 Eilučių tarpas 0.079" (2.00mm)
Pikis 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai A3B-44D-2C-ND
H124754
Q4843531
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 44 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas -
Išsamus aprašymas 44 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm) Susisiekimo tipas Female Socket