A3B-26PA-2DS(71)
HiroseHirose
A3B-26PA-2DS(71) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A3B-26PA-2DS(71)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas HDR 26POS RA 2MM
Duomenų lapai: A3B-26PA-2DS(71).pdf
  • Pranešimas
A3B-26PA-2DS(71) specifikacijos
Dalies numeris A3B-26PA-2DS(71) Gamintojas Hirose
apibūdinimas HDR 26POS RA 2MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5807 pcs Duomenų lapas A3B-26PA-2DS(71).pdf
Įtampos įvertinimas 200VAC Nutraukimas Kinked Pin, Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija A3 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.079" (2.00mm)
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 621-0362-1-71
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.157" (4.00mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.079" (2.00mm)
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.102" (2.60mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.138" (3.50mm)
Susisiekite su Finish Thickness - Post - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi Flash
Susisiekite su Finish - paštu Tin Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Header Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A3B-26PA-2DSA(71)
A3B-26PA-2DSA(71)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: HDR 26POS 2MM