A3B-10D-2C
HiroseHirose
A3B-10D-2C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A3B-10D-2C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN 2MM HOUSING 10 POS DUAL
Duomenų lapai: 1.A3B-10D-2C.pdf2.A3B-10D-2C.pdf3.A3B-10D-2C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
A3B-10D-2C specifikacijos
Dalies numeris A3B-10D-2C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN 2MM HOUSING 10 POS DUAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 305233 pcs Duomenų lapas 1.A3B-10D-2C.pdf2.A3B-10D-2C.pdf3.A3B-10D-2C.pdf
Serija A3 Eilučių tarpas 0.079" (2.00mm)
Pikis 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai *A3B-10D-2C
A3B10D2C
H2004
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 10 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas -
Išsamus aprašymas 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm) Susisiekimo tipas Female Socket