A3-32PA-2SV
HiroseHirose
A3-32PA-2SV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A3-32PA-2SV
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 32POS 2MM GOLD SMD
Duomenų lapai: A3-32PA-2SV.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
A3-32PA-2SV specifikacijos
Dalies numeris A3-32PA-2SV Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 32POS 2MM GOLD SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4447 pcs Duomenų lapas A3-32PA-2SV.pdf
Įtampos įvertinimas 200V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija A3 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.079" (2.00mm)
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Tube
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai *A3-32PA-2SV
H1791
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 32
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 6mm, 8.8mm
Izoliacijos aukštis 0.071" (1.80mm) Izoliacijos spalva Brown
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Surface Mount 32 position 0.079" (2.00mm)
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekimo trukmė - pranešimas - Kontaktinis ilgis - poravimas 0.138" (3.50mm)