A3-14DA-2SV
HiroseHirose
A3-14DA-2SV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A3-14DA-2SV
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RECEPT 14POS 2MM GOLD SMD
Duomenų lapai: A3-14DA-2SV.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
A3-14DA-2SV specifikacijos
Dalies numeris A3-14DA-2SV Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RECEPT 14POS 2MM GOLD SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4670 pcs Duomenų lapas A3-14DA-2SV.pdf
Įtampos įvertinimas 200VAC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija A3
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.079" (2.00mm) Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai *A3-14DA-2SV
H1832
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 5.1mm, 6mm
Izoliacijos aukštis 0.165" (4.20mm) Izoliacijos spalva Brown
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Female Socket