3240-10P-C
HiroseHirose
3240-10P-C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3240-10P-C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG 10 POS CABLE MOUNT
Duomenų lapai: 3240-10P-C.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
3240-10P-C specifikacijos
Dalies numeris 3240-10P-C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG 10 POS CABLE MOUNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4804 pcs Duomenų lapas 3240-10P-C.pdf
Laido tipas Discrete Vielos matuoklis -
Serija 3200 Eilučių tarpas -
Pikis 0.031" (0.80mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai *3240-10P-C
H10004
Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
funkcijos - Tvirtinimo tipas -
Išsamus aprašymas 10 Position Rectangular Plug Connector Solder Gold Susisiekimo tipas Outer Shroud Contact
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Plug Spalva Black
Kabeliu nutraukimas Solder
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: CNC Tech
apibūdinimas: CONN DIP HDR IDC 14POS PCB
Sandelyje: 69725 pcs
parsisiųsti: 3240-14-00.pdf
RFQ
Gamintojai: CNC Tech
apibūdinimas: CONN DIP HDR IDC 10POS PCB
Sandelyje: 72200 pcs
parsisiųsti: 3240-10-00.pdf
RFQ
3240-12P-TO-C(52)
3240-12P-TO-C(52)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN PLUG 12 POS CABLE MOUNT
parsisiųsti: 3240-12P-TO-C(52).pdf
3240-12P-TO-C
3240-12P-TO-C
Gamintojai: Hirose
parsisiųsti: 3240-12P-TO-C.pdf
apibūdinimas: CONN DIP HDR IDC 12POS PCB
3240-10CV(61)
3240-10CV(61)
apibūdinimas: CLAMPING JIG 10POS
Sandelyje: 231 pcs
parsisiųsti: 3240-10CV(61).pdf
3240-10CV(62)
3240-10CV(62)
Sandelyje: 193 pcs
parsisiųsti: 3240-10CV(62).pdf
3240-10P-C(50)
3240-10P-C(50)
apibūdinimas: CONN PLUG 10 POS CABLE MOUNT
parsisiųsti: 3240-10P-C(50).pdf
3240-10CV
3240-10CV
Sandelyje: 27 pcs
parsisiųsti: 3240-10CV.pdf
3240 SL002
3240 SL002
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: CBL 1COND STRND 18AWG SLATE 500'
Sandelyje: 100 pcs
parsisiųsti: 3240 SL002.pdf
3240-12P-TO-C(50)
3240-12P-TO-C(50)
parsisiųsti: 3240-12P-TO-C(50).pdf
3240 SL005
3240 SL005
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: CBL 1COND STRND 18AWG SLATE 100'
Sandelyje: 314 pcs
parsisiųsti: 3240 SL005.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus