T5D06250M4
HellermannTytonHellermannTyton
HellermannTyton
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T5D06250M4
Gamintojas / Gamintojas: HellermannTyton
Prekės aprašymas CBL CLAMP P-TYPE BLACK FASTENER
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
T5D06250M4 specifikacijos
Dalies numeris T5D06250M4 Gamintojas HellermannTyton
Galimas kiekis 5750 pcs Duomenų lapas
Plotis 0.500" (12.70mm) Įveskite atributus -
Įveskite Clamp, P-Type Serija T5
Sraigtinis dydis - Skydo storis -
Skydo skylės dydis 0.203" (5.16mm) Pakuotė Bulk
Atidarymo dydis 0.625" (15.88mm) Montavimo tipas Fastener
Medžiagos storis 0.050" (1.27mm) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-2
Medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Ilgis -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis -
funkcijos - Išsamus aprašymas Cable Clamp, P-Type Black Fastener 0.625" (15.88mm)
Spalva Black "Bundle Center" montavimo centras 0.655" (16.64mm)