T5D025010M4
HellermannTytonHellermannTyton
T5D025010M4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T5D025010M4
Gamintojas / Gamintojas: HellermannTyton
Prekės aprašymas CBL CLIP P-TYPE WHITE FASTENER
Duomenų lapai: T5D025010M4.pdf
  • Pranešimas
T5D025010M4 specifikacijos
Dalies numeris T5D025010M4 Gamintojas HellermannTyton
Galimas kiekis 4328 pcs Duomenų lapas T5D025010M4.pdf
Plotis 0.500" (12.70mm) Įveskite atributus -
Įveskite Clip, P-Type Serija T5
Sraigtinis dydis - Skydo storis -
Skydo skylės dydis 0.203" (5.16mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 211-00109
Atidarymo dydis 0.250" (6.35mm)
Montavimo tipas Fastener Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagos storis 0.050" (1.27mm) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-2
Medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Ilgis -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis -
funkcijos - Išsamus aprašymas Cable Clip, P-Type White Fastener 0.250" (6.35mm)
Spalva White "Bundle Center" montavimo centras 0.410" (10.41mm)