T50RTM250HSM4
HellermannTytonHellermannTyton
T50RTM250HSM4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T50RTM250HSM4
Gamintojas / Gamintojas: HellermannTyton
Prekės aprašymas FIRTREEPSH MNT 50LB 8.27"
Duomenų lapai: 1.T50RTM250HSM4.pdf2.T50RTM250HSM4.pdf
  • Pranešimas
T50RTM250HSM4 specifikacijos
Dalies numeris T50RTM250HSM4 Gamintojas HellermannTyton
apibūdinimas FIRTREEPSH MNT 50LB 8.27" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 262166 pcs Duomenų lapas 1.T50RTM250HSM4.pdf2.T50RTM250HSM4.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Standard, Releasable Plotis 0.185" (4.70mm)
Tempimo stiprumas 50 lbs (22.68 kg) Serija -
Pakuotė 1000 per Pkg Kiti vardai 126-03501
T50RTM25
T50RTM250HSM4-ND
Montavimo tipas Push Mount, Fir Tree Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
Ilgis - apytikslis 8.25" Ilgis - faktinis 0.689' (210.00mm, 8.27")
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Heat Stabilized
Išsamus aprašymas Standard, Releasable Black 1.97" (50.00mm) 0.185" (4.70mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.689' (210.00mm, 8.27") Spalva Black
Bundle Diameter 1.97" (50.00mm)