T50R9C2UL
HellermannTytonHellermannTyton
T50R9C2UL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T50R9C2UL
Gamintojas / Gamintojas: HellermannTyton
Prekės aprašymas UL RATED CABLE TIE 50LB 7.9"
Duomenų lapai: 1.T50R9C2UL.pdf2.T50R9C2UL.pdf
  • Pranešimas
T50R9C2UL specifikacijos
Dalies numeris T50R9C2UL Gamintojas HellermannTyton
apibūdinimas UL RATED CABLE TIE 50LB 7.9" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 166509 pcs Duomenų lapas 1.T50R9C2UL.pdf2.T50R9C2UL.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Standard, Locking Plotis 0.181" (4.60mm)
Tempimo stiprumas 50 lbs (22.68 kg) Serija -
Pakuotė 100 per Pkg Kiti vardai 111-00512
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Ilgis - apytikslis 8.00"
Ilgis - faktinis 0.663' (202.00mm, 7.95") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Plenum Rated, UL Rated Išsamus aprašymas Standard, Locking Natural 1.97" (50.00mm) 0.181" (4.60mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.663' (202.00mm, 7.95")
Spalva Natural Bundle Diameter 1.97" (50.00mm)