T50R1STNLM5
HellermannTytonHellermannTyton
T50R1STNLM5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T50R1STNLM5
Gamintojas / Gamintojas: HellermannTyton
Prekės aprašymas HIGH TEMP TIE 7.9"L 50LB BROWN
Duomenų lapai: 1.T50R1STNLM5.pdf2.T50R1STNLM5.pdf
  • Pranešimas
T50R1STNLM5 specifikacijos
Dalies numeris T50R1STNLM5 Gamintojas HellermannTyton
Galimas kiekis 123884 pcs Duomenų lapas 1.T50R1STNLM5.pdf2.T50R1STNLM5.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Standard, Locking Plotis 0.181" (4.60mm)
Tempimo stiprumas 50 lbs (22.68 kg) Serija -
Pakuotė 100 per Pkg Kiti vardai 1436-1566
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Polyamide (PA46), Nylon 4/6 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Ilgis - apytikslis 8.00" Ilgis - faktinis 0.663' (202.00mm, 7.95")
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos High Temperature
Išsamus aprašymas Standard, Locking Brown 1.97" (50.00mm) 0.181" (4.60mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.663' (202.00mm, 7.95") Spalva Brown
Bundle Diameter 1.97" (50.00mm)