T3D02500M4
HellermannTytonHellermannTyton
T3D02500M4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T3D02500M4
Gamintojas / Gamintojas: HellermannTyton
Prekės aprašymas CBL CLAMP P-TYPE BLACK FASTENER
Duomenų lapai: 1.T3D02500M4.pdf2.T3D02500M4.pdf
  • Pranešimas
T3D02500M4 specifikacijos
Dalies numeris T3D02500M4 Gamintojas HellermannTyton
Galimas kiekis 4328 pcs Duomenų lapas 1.T3D02500M4.pdf2.T3D02500M4.pdf
Plotis 0.375" (9.53mm) Įveskite atributus -
Įveskite Clamp, P-Type Serija T3
Sraigtinis dydis - Skydo storis -
Skydo skylės dydis 0.203" (5.16mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 211-00134
T3D0250
Atidarymo dydis 0.250" (6.35mm)
Montavimo tipas Fastener Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagos storis 0.050" (1.27mm) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-2
Medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Ilgis -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis -
funkcijos - Išsamus aprašymas Cable Clamp, P-Type Black Fastener 0.250" (6.35mm)
Spalva Black "Bundle Center" montavimo centras 0.410" (10.41mm)