SRCI0500C2
HellermannTytonHellermannTyton
SRCI0500C2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SRCI0500C2
Gamintojas / Gamintojas: HellermannTyton
Prekės aprašymas CBL CLIP C-TYPE IVORY ADHESIVE
Duomenų lapai: 1.SRCI0500C2.pdf2.SRCI0500C2.pdf
  • Pranešimas
SRCI0500C2 specifikacijos
Dalies numeris SRCI0500C2 Gamintojas HellermannTyton
Galimas kiekis 92700 pcs Duomenų lapas 1.SRCI0500C2.pdf2.SRCI0500C2.pdf
Plotis - Įveskite atributus Hinged, Locking
Įveskite Clip, C-Type Serija TSR
Sraigtinis dydis - Skydo storis -
Skydo skylės dydis - Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1436-1371
SRCI0500
Atidarymo dydis 0.500" (12.70mm)
Montavimo tipas Adhesive Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagos storis - Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Medžiaga Polyvinyl Chloride (PVC) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
Ilgis 0.840" (21.34mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.500" (12.70mm) funkcijos Flame Retardant
Išsamus aprašymas Cable Clip, C-Type Ivory Adhesive 0.500" (12.70mm) Spalva Ivory