SAOM80HIRHSH1
HellermannTytonHellermannTyton
HellermannTyton
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SAOM80HIRHSH1
Gamintojas / Gamintojas: HellermannTyton
Prekės aprašymas AXIAL OVAL MNT
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SAOM80HIRHSH1 specifikacijos
Dalies numeris SAOM80HIRHSH1 Gamintojas HellermannTyton
apibūdinimas AXIAL OVAL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 126571 pcs Duomenų lapas
Įveskite Single Opening Dydis / Matmenys 1.35" L (34.3mm)
Serija - Kiti vardai 151-29700
SAM8
Montavimo tipas Screw or Rivet Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SAO-SU1N
SAO-SU1N
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: SENSOR CURRENT 100/110/120VAC
Sandelyje: 366 pcs
parsisiųsti: SAO-SU1N.pdf
RFQ
SAO-S5N
SAO-S5N
apibūdinimas: SENSOR CURRENT SOLID STATE 24VDC
Sandelyje: 424 pcs
parsisiųsti: SAO-S5N.pdf
RFQ
SAO-R1N
SAO-R1N
Sandelyje: 427 pcs
parsisiųsti: SAO-R1N.pdf
SAOM820HIRHSH1
SAOM820HIRHSH1
Gamintojai: HellermannTyton
apibūdinimas: AXIAL OVAL MNT
Sandelyje: 100293 pcs
parsisiųsti: SAOM820HIRHSH1.pdf
SAO-R5N
SAO-R5N
apibūdinimas: MOTOR PROTECTIVE RELAY
Sandelyje: 418 pcs
parsisiųsti: SAO-R5N.pdf
SAO-SU5N
SAO-SU5N
Sandelyje: 323 pcs
parsisiųsti: SAO-SU5N.pdf
SAO-Q5N
SAO-Q5N
apibūdinimas: CURRETN SENSOR, 24VDC
Sandelyje: 374 pcs
parsisiųsti: SAO-Q5N.pdf
SAO-SU2N
SAO-SU2N
apibūdinimas: CURRENT RELAY
Sandelyje: 440 pcs
parsisiųsti: SAO-SU2N.pdf
SAO8-MFS12
SAO8-MFS12
apibūdinimas: SA08-MFS12, SPARE ACTUATOR
Sandelyje: 911 pcs
parsisiųsti: SAO8-MFS12.pdf
SAO-S1N
SAO-S1N
Sandelyje: 435 pcs
parsisiųsti: SAO-S1N.pdf
SAO-R2N
SAO-R2N
Sandelyje: 458 pcs
parsisiųsti: SAO-R2N.pdf
SAO-QS5N
SAO-QS5N
Sandelyje: 335 pcs
parsisiųsti: SAO-QS5N.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus