S3STM500HIRHSF1
HellermannTytonHellermannTyton
S3STM500HIRHSF1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S3STM500HIRHSF1
Gamintojas / Gamintojas: HellermannTyton
Prekės aprašymas FIR TREE SADDLE MOUNT MNT
Duomenų lapai: 1.S3STM500HIRHSF1.pdf2.S3STM500HIRHSF1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
S3STM500HIRHSF1 specifikacijos
Dalies numeris S3STM500HIRHSF1 Gamintojas HellermannTyton
Galimas kiekis 33880 pcs Duomenų lapas 1.S3STM500HIRHSF1.pdf2.S3STM500HIRHSF1.pdf
Įveskite Dual Opening Dydis / Matmenys 1.97" L x 0.87" W x 2.17" H (50.0mm x 22.0mm x 55.0mm)
Serija - Kiti vardai 151-29501
Montavimo tipas Push In - Fir Tree Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Naudoti su / susijusiais produktais Cable Ties up to 0.500" (12.7mm) Width Išsamus aprašymas Dual Opening Cable Tie Holder Black Push In - Fir Tree