RT150MEP0X2
HellermannTytonHellermannTyton
RT150MEP0X2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT150MEP0X2
Gamintojas / Gamintojas: HellermannTyton
Prekės aprašymas HD CABLE TIE 175LB. 21.06"
Duomenų lapai: 1.RT150MEP0X2.pdf2.RT150MEP0X2.pdf
  • Pranešimas
RT150MEP0X2 specifikacijos
Dalies numeris RT150MEP0X2 Gamintojas HellermannTyton
apibūdinimas HD CABLE TIE 175LB. 21.06" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94146 pcs Duomenų lapas 1.RT150MEP0X2.pdf2.RT150MEP0X2.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Standard, Releasable Plotis 0.346" (8.80mm)
Tempimo stiprumas 175 lbs (79.40 kg) Serija -
Pakuotė 25 per Pkg Kiti vardai 115-00037
RT150MEP
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Ilgis - apytikslis 21.00"
Ilgis - faktinis 1.755' (535.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Standard, Releasable Black 5.91" (150.00mm) 0.346" (8.80mm) 175 lbs (79.40 kg) 1.755' (535.00mm)
Spalva Black Bundle Diameter 5.91" (150.00mm)