HDM500BHIHSUVC2
HellermannTytonHellermannTyton
HDM500BHIHSUVC2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HDM500BHIHSUVC2
Gamintojas / Gamintojas: HellermannTyton
Prekės aprašymas HEAVY DUTY MOUNT .5"
Duomenų lapai: HDM500BHIHSUVC2.pdf
  • Pranešimas
HDM500BHIHSUVC2 specifikacijos
Dalies numeris HDM500BHIHSUVC2 Gamintojas HellermannTyton
Galimas kiekis 65476 pcs Duomenų lapas HDM500BHIHSUVC2.pdf
Įveskite Single Opening Dydis / Matmenys 1.85" L x 0.99" W (47.0mm x 25.1mm)
Serija - Kiti vardai 151-00446
HDM500
Montavimo tipas Torque Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Naudoti su / susijusiais produktais Cable Ties up to 0.500" (12.7mm) Width Išsamus aprašymas Single Opening Cable Tie Holder Black Torque Mount