GT.75X156C2
HellermannTytonHellermannTyton
GT.75X156C2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GT.75X156C2
Gamintojas / Gamintojas: HellermannTyton
Prekės aprašymas GRIP TIE 15X.75" BLUE
Duomenų lapai: 1.GT.75X156C2.pdf2.GT.75X156C2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
GT.75X156C2 specifikacijos
Dalies numeris GT.75X156C2 Gamintojas HellermannTyton
Galimas kiekis 39339 pcs Duomenų lapas 1.GT.75X156C2.pdf2.GT.75X156C2.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 0.750" (19.05mm)
Tempimo stiprumas 50 lbs (22.68 kg) Serija -
Pakuotė 100 per Pkg Kiti vardai 854-44381
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Polyethylene Hook, Polyamide Loop Ilgis - apytikslis 15.00"
Ilgis - faktinis 1.250' (381.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Blue 3.88" (98.55mm) 0.750" (19.05mm) 50 lbs (22.68 kg) 1.250' (381.00mm)
Spalva Blue Bundle Diameter 3.88" (98.55mm)