GT.50X12MP2V2
HellermannTytonHellermannTyton
GT.50X12MP2V2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GT.50X12MP2V2
Gamintojas / Gamintojas: HellermannTyton
Prekės aprašymas GRIP TIE 12X.5" MAROON
Duomenų lapai: 1.GT.50X12MP2V2.pdf2.GT.50X12MP2V2.pdf
  • Pranešimas
GT.50X12MP2V2 specifikacijos
Dalies numeris GT.50X12MP2V2 Gamintojas HellermannTyton
Galimas kiekis 72024 pcs Duomenų lapas 1.GT.50X12MP2V2.pdf2.GT.50X12MP2V2.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 0.500" (12.70mm)
Tempimo stiprumas 40 lbs (18.14 kg) Serija -
Pakuotė 10 per Pkg Kiti vardai 1436-1257
GT.50X12
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Polypropylene Hook, Polyamide Loop Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - apytikslis 12.00" Ilgis - faktinis 1.000' (304.80mm)
Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Maroon 3.18" (80.70mm) 0.500" (12.70mm) 40 lbs (18.14 kg) 1.000' (304.80mm) Spalva Maroon
Bundle Diameter 3.18" (80.70mm)