M80-MV312M3-08
HarwinHarwin
M80-MV312M3-08 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M80-MV312M3-08
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas CONN HDR COAX 6GHZ 4MM VERT 8POS
Duomenų lapai: 1.M80-MV312M3-08.pdf2.M80-MV312M3-08.pdf3.M80-MV312M3-08.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
12 pcs
102 pcs
  • Pranešimas
M80-MV312M3-08 specifikacijos
Dalies numeris M80-MV312M3-08 Gamintojas Harwin
apibūdinimas CONN HDR COAX 6GHZ 4MM VERT 8POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2262 pcs Duomenų lapas 1.M80-MV312M3-08.pdf2.M80-MV312M3-08.pdf3.M80-MV312M3-08.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija Datamate Coax Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.157" (4.00mm) Pakuotė Tube
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 952-3111
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 8 (Coax)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 7.30mm, 9.70mm, 9.75mm
Izoliacinė medžiaga Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.220" (5.60mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Mating Flange, Mounting Flange Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 8 (Coax) position 0.157" (4.00mm) Dabartinis įvertinimas -
Susisiekimo tipas Male Pin, Coaxial Kontaktinė forma Circular
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.177" (4.50mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas - Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - paštu -
Susisiekite su Finish - poravimosi - Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
M80-PF2
M80-PF2
Gamintojai: Harwin
apibūdinimas: PWR CNTCT F VERT
Sandelyje: 19391 pcs
parsisiųsti: M80-PF2.pdf
RFQ
M80-PM1
M80-PM1
Gamintojai: Harwin
apibūdinimas: PWR CNTCT F VERT
Sandelyje: 22766 pcs
parsisiųsti: M80-PM1.pdf
RFQ
M80-PF4
M80-PF4
parsisiųsti: M80-PF4.pdf
M80-MV311M2-04
M80-MV311M2-04
apibūdinimas: CONN HDR COAX 6GHZ 4MM VERT 4POS
parsisiųsti: M80-MV311M2-04.pdf
M80-MV312M3-06
M80-MV312M3-06
apibūdinimas: CONN HDR COAX 6GHZ 4MM VERT 6POS
parsisiųsti: M80-MV312M3-06.pdf
M80-PF3
M80-PF3
parsisiųsti: M80-PF3.pdf
M80-MV311M2-08
M80-MV311M2-08
apibūdinimas: CONN HDR COAX 6GHZ 4MM VERT 8POS
parsisiųsti: M80-MV311M2-08.pdf
M80-MV311M2-06
M80-MV311M2-06
parsisiųsti: M80-MV311M2-06.pdf
M80-PF1
M80-PF1
parsisiųsti: M80-PF1.pdf
M80-MV312M3-02
M80-MV312M3-02
apibūdinimas: CONN HDR COAX 6GHZ 4MM VERT 2POS
parsisiųsti: M80-MV312M3-02.pdf
M80-PF5
M80-PF5
parsisiųsti: M80-PF5.pdf
M80-MV312M3-04
M80-MV312M3-04
parsisiųsti: M80-MV312M3-04.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus