M80-5T10642B1
HarwinHarwin
Harwin
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M80-5T10642B1
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas CONN HDR 2MM VRT SHLD 6POS AU/SN
Duomenų lapai: M80-5T10642B1.pdf
  • Pranešimas
M80-5T10642B1 specifikacijos
Dalies numeris M80-5T10642B1 Gamintojas Harwin
apibūdinimas CONN HDR 2MM VRT SHLD 6POS AU/SN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5180 pcs Duomenų lapas M80-5T10642B1.pdf
Įtampos įvertinimas 120V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija Datamate S-Tek Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.079" (2.00mm)
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Tube
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -55°C ~ 121°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 6 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights 33.55mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacinė medžiaga Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.319" (8.10mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 6 position 0.079" (2.00mm) Dabartinis įvertinimas 2.2A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Circular
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.106" (2.69mm)