M52-078050W0245
HarwinHarwin
Harwin
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M52-078050W0245
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas HEADER
Duomenų lapai: M52-078050W0245.pdf
  • Pranešimas
M52-078050W0245 specifikacijos
Dalies numeris M52-078050W0245 Gamintojas Harwin
apibūdinimas HEADER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4320 pcs Duomenų lapas M52-078050W0245.pdf
Įtampos įvertinimas 500V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Skrudinimas Unshrouded
Serija Archer M52 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.602" (15.30mm) Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 4 Montavimo tipas Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 7.10mm, 8.50mm, 11.00mm
Izoliacijos aukštis 0.098" (2.50mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 4 position 0.050" (1.27mm)
Dabartinis įvertinimas 1A per Contact Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.197" (5.00mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.307" (7.80mm)