M52-040023V2545
HarwinHarwin
M52-040023V2545 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M52-040023V2545
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas 25 SIL PCT MALE PIN HDR
Duomenų lapai: 1.M52-040023V2545.pdf2.M52-040023V2545.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
M52-040023V2545 specifikacijos
Dalies numeris M52-040023V2545 Gamintojas Harwin
Galimas kiekis 54276 pcs Duomenų lapas 1.M52-040023V2545.pdf2.M52-040023V2545.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Skrudinimas Unshrouded
Serija Archer M52 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.346" (8.80mm) Kiti vardai 952-3514
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 25
Montavimo tipas Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights 7.10mm, 8.50mm, 11.00mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Izoliacijos aukštis 0.098" (2.50mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 25 position 0.050" (1.27mm)
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.091" (2.30mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.157" (4.00mm)