M50-3900742
HarwinHarwin
M50-3900742 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M50-3900742
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas CONN HDR 1.27MM R/A AU 14POS
Duomenų lapai: 1.M50-3900742.pdf2.M50-3900742.pdf3.M50-3900742.pdf
  • Pranešimas
M50-3900742 specifikacijos
Dalies numeris M50-3900742 Gamintojas Harwin
apibūdinimas CONN HDR 1.27MM R/A AU 14POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64829 pcs Duomenų lapas 1.M50-3900742.pdf2.M50-3900742.pdf3.M50-3900742.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija Archer M50 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.050" (1.27mm)
Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 14 Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacinė medžiaga Thermoplastic
Izoliacijos aukštis 0.039" (1.00mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 14 position 0.050" (1.27mm)
Dabartinis įvertinimas 1A per Contact Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.079" (2.00mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.150" (3.81mm)