M50-3600942
HarwinHarwin
M50-3600942 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M50-3600942
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas CONN HDR 1.27MM SMD AU 18POS
Duomenų lapai: 1.M50-3600942.pdf2.M50-3600942.pdf3.M50-3600942.pdf
  • Pranešimas
M50-3600942 specifikacijos
Dalies numeris M50-3600942 Gamintojas Harwin
apibūdinimas CONN HDR 1.27MM SMD AU 18POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55050 pcs Duomenų lapas 1.M50-3600942.pdf2.M50-3600942.pdf3.M50-3600942.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija Archer M50 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.050" (1.27mm)
Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights 3.9mm, 5.3mm, 6.08mm, 6.18mm, 7mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacinė medžiaga Thermoplastic
Izoliacijos aukštis 0.039" (1.00mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Surface Mount 18 position 0.050" (1.27mm)
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas - Kontaktinis ilgis - poravimas 0.118" (3.00mm)