M50-3100745P
HarwinHarwin
Harwin
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M50-3100745P
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas CONNECTOR SOCKET
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
M50-3100745P specifikacijos
Dalies numeris M50-3100745P Gamintojas Harwin
apibūdinimas CONNECTOR SOCKET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4342 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija Archer M50
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.050" (1.27mm) Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Tube Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 14 Montavimo tipas Surface Mount
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm
Izoliacijos aukštis 0.173" (4.40mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Pick and Place
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 14 Position Receptacle Connector Surface Mount
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Female Socket