M50-3031042
HarwinHarwin
M50-3031042 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M50-3031042
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas CONN RCPT 1.27MM T/H AU 10POS
Duomenų lapai: 1.M50-3031042.pdf2.M50-3031042.pdf3.M50-3031042.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
44 pcs
132 pcs
528 pcs
  • Pranešimas
M50-3031042 specifikacijos
Dalies numeris M50-3031042 Gamintojas Harwin
apibūdinimas CONN RCPT 1.27MM T/H AU 10POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77887 pcs Duomenų lapas 1.M50-3031042.pdf2.M50-3031042.pdf3.M50-3031042.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Serija Archer M50
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Tube Kiti vardai 952-3580
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 5.4mm, 6.08mm, 9.37mm
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA6T), Nylon 6T Izoliacijos aukštis 0.173" (4.40mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 10 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold Dabartinis įvertinimas 1A
Susisiekimo tipas Female Socket Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.094" (2.40mm)