M50-080023W0545
HarwinHarwin
Harwin
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M50-080023W0545
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas CONNECTOR
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
M50-080023W0545 specifikacijos
Dalies numeris M50-080023W0545 Gamintojas Harwin
apibūdinimas CONNECTOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4149 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Skrudinimas Unshrouded
Serija Archer M50 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.050" (1.27mm)
Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.445" (11.30mm) Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 6mm
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacinė medžiaga Plastic
Izoliacijos aukštis 0.039" (1.00mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 10 position 0.050" (1.27mm)
Dabartinis įvertinimas 1A per Contact Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.091" (2.30mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.315" (8.00mm)