M50-030050T5045
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M50-030050T5045
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas HEADER
Duomenų lapai: M50-030050T5045.pdf
  • Pranešimas
M50-030050T5045 specifikacijos
Dalies numeris M50-030050T5045 Gamintojas Harwin
apibūdinimas HEADER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5558 pcs Duomenų lapas M50-030050T5045.pdf
Nutraukimas Solder Serija M50
Eilučių tarpas 0.050" (1.27mm) Pikis 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Bulk Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 100 Montavimo tipas Surface Mount
Ilgis - uodega - Ilgis - kamino aukštis 0.197" (5.000mm)
Ilgis - pranešimas (poravimas) 0.118" (3.000mm) Ilgis - bendra pin -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 100 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount