M22-6341142
HarwinHarwin
Harwin
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M22-6341142
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas CONN RECEPT 2MM SMD AU 22POS
Duomenų lapai: 1.M22-6341142.pdf2.M22-6341142.pdf
  • Pranešimas
M22-6341142 specifikacijos
Dalies numeris M22-6341142 Gamintojas Harwin
apibūdinimas CONN RECEPT 2MM SMD AU 22POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74970 pcs Duomenų lapas 1.M22-6341142.pdf2.M22-6341142.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Serija M22
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.079" (2.00mm) Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Tube Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 22 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Izoliacijos aukštis 0.169" (4.30mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 22 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Dabartinis įvertinimas 2A Susisiekimo tipas Female Socket