M22-070025V1005
HarwinHarwin
Harwin
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M22-070025V1005
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas HEADER
Duomenų lapai: M22-070025V1005.pdf
  • Pranešimas
M22-070025V1005 specifikacijos
Dalies numeris M22-070025V1005 Gamintojas Harwin
apibūdinimas HEADER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5875 pcs Duomenų lapas M22-070025V1005.pdf
Įtampos įvertinimas 500V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija M22 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.433" (11.00mm) Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 1 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 3.8mm, 5.9mm, 8.6mm
Izoliacijos aukštis 0.059" (1.50mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 10 position 0.079" (2.00mm)
Dabartinis įvertinimas - Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.098" (2.50mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.276" (7.00mm)