M20-7862042P
HarwinHarwin
Harwin
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M20-7862042P
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas 20 WAY SIL SMT SOCKET WITH P&P
Duomenų lapai: 1.M20-7862042P.pdf2.M20-7862042P.pdf
  • Pranešimas
M20-7862042P specifikacijos
Dalies numeris M20-7862042P Gamintojas Harwin
Galimas kiekis 5844 pcs Duomenų lapas 1.M20-7862042P.pdf2.M20-7862042P.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Serija M20
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tube Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 1 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 20 Montavimo tipas Surface Mount
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.280" (7.10mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Pick and Place
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 20 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Surface Mount
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Female Socket