M20-085030V2045
HarwinHarwin
Harwin
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M20-085030V2045
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas HEADER
Duomenų lapai: M20-085030V2045.pdf
  • Pranešimas
M20-085030V2045 specifikacijos
Dalies numeris M20-085030V2045 Gamintojas Harwin
apibūdinimas HEADER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4873 pcs Duomenų lapas M20-085030V2045.pdf
Įtampos įvertinimas 800V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija M20 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.553" (14.04mm) Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 1 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 20 Montavimo tipas Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 10.04mm, 10.64mm, 11.04mm, 16.54mm
Izoliacijos aukštis 0.100" (2.54mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 20 position 0.100" (2.54mm)
Dabartinis įvertinimas 3A per Contact Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.335" (8.51mm)