G125-MV22005L0P
HarwinHarwin
G125-MV22005L0P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G125-MV22005L0P
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas 1.25MM M VERT 4.5MM 2X10 POS
Duomenų lapai: 1.G125-MV22005L0P.pdf2.G125-MV22005L0P.pdf
  • Pranešimas
G125-MV22005L0P specifikacijos
Dalies numeris G125-MV22005L0P Gamintojas Harwin
apibūdinimas 1.25MM M VERT 4.5MM 2X10 POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25315 pcs Duomenų lapas 1.G125-MV22005L0P.pdf2.G125-MV22005L0P.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija Gecko Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.049" (1.25mm)
Pikis - poravimas 0.049" (1.25mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 952-2821
G125-MV22005L0P-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 20
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 7.25mm, 7.35mm, 7.7mm
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Izoliacijos aukštis 0.193" (4.90mm)
Izoliacijos spalva Green Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Lock, Pick and Place Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 20 position 0.049" (1.25mm) Dabartinis įvertinimas 2A per Contact
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Circular
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.177" (4.50mm)