G125-MV15005L1P
HarwinHarwin
G125-MV15005L1P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G125-MV15005L1P
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas 1.25MM M HSG 50POS
Duomenų lapai: 1.G125-MV15005L1P.pdf2.G125-MV15005L1P.pdf3.G125-MV15005L1P.pdf
  • Pranešimas
G125-MV15005L1P specifikacijos
Dalies numeris G125-MV15005L1P Gamintojas Harwin
apibūdinimas 1.25MM M HSG 50POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija Gecko Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.049" (1.25mm)
Pikis - poravimas 0.049" (1.25mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 952-2812
G125-MV15005L1P-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 7.25mm, 7.35mm, 7.7mm
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Izoliacijos aukštis 0.193" (4.90mm)
Izoliacijos spalva Green Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Lock, Pick and Place Tvirtinimo tipas Latch Lock
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 50 position 0.049" (1.25mm) Dabartinis įvertinimas 2A per Contact
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Circular
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)