G125-MH12005L1P
HarwinHarwin
G125-MH12005L1P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G125-MH12005L1P
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas CONN HDR 1.25MM R/A PCB 20POS
Duomenų lapai: 1.G125-MH12005L1P.pdf2.G125-MH12005L1P.pdf
  • Pranešimas
G125-MH12005L1P specifikacijos
Dalies numeris G125-MH12005L1P Gamintojas Harwin
apibūdinimas CONN HDR 1.25MM R/A PCB 20POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15622 pcs Duomenų lapas 1.G125-MH12005L1P.pdf2.G125-MH12005L1P.pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija Gecko Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.049" (1.25mm)
Pikis - poravimas 0.049" (1.25mm) Pakuotė Strip
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 952-2699
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 20
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Izoliacijos aukštis 0.219" (5.56mm)
Izoliacijos spalva Green Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Lock Tvirtinimo tipas Latch Lock
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.049" (1.25mm) Dabartinis įvertinimas 2A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Circular
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.130" (3.30mm)