G125-FV11005L0R
HarwinHarwin
G125-FV11005L0R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G125-FV11005L0R
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas 1.25MM F HSG 10POS
Duomenų lapai: 1.G125-FV11005L0R.pdf2.G125-FV11005L0R.pdf3.G125-FV11005L0R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
G125-FV11005L0R specifikacijos
Dalies numeris G125-FV11005L0R Gamintojas Harwin
apibūdinimas 1.25MM F HSG 10POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija Gecko
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.049" (1.25mm) Pikis - poravimas 0.049" (1.25mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Izoliacijos aukštis 0.207" (5.25mm) Izoliacijos spalva Green
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Pick and Place, Polarizing Key
Tvirtinimo tipas Latch Holder Išsamus aprašymas 10 Position Receptacle Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Gold
Dabartinis įvertinimas 2A Susisiekimo tipas Female Socket
Kontaktinė forma Circular Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -