G125-3040696L0
HarwinHarwin
G125-3040696L0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G125-3040696L0
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas 1.25MM M HSG 6POS
Duomenų lapai: 1.G125-3040696L0.pdf2.G125-3040696L0.pdf3.G125-3040696L0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G125-3040696L0 specifikacijos
Dalies numeris G125-3040696L0 Gamintojas Harwin
apibūdinimas 1.25MM M HSG 6POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67485 pcs Duomenų lapas 1.G125-3040696L0.pdf2.G125-3040696L0.pdf3.G125-3040696L0.pdf
Serija Gecko Eilučių tarpas 0.049" (1.25mm)
Pikis 0.049" (1.25mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 952-2755
G125-3040696L0-ND
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 6 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Potting Wall Tvirtinimo tipas -
Išsamus aprašymas 6 Position Rectangular Housing Connector Header 0.049" (1.25mm) Susisiekimo tipas Male Pin