D95A48-42
HarwinHarwin
Harwin
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D95A48-42
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
Duomenų lapai: D95A48-42.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
392 pcs
  • Pranešimas
D95A48-42 specifikacijos
Dalies numeris D95A48-42 Gamintojas Harwin
apibūdinimas CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21348 pcs Duomenų lapas D95A48-42.pdf
Įveskite DIP, 0.6" (15.24mm) Row Spacing Nutraukimo įrašo trukmė 0.126" (3.20mm)
Nutraukimas Solder Serija D95
Pitch - pranešimas 0.100" (2.54mm) Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tube Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų arba kaiščių skaičius (tinklelis) 48 (2 x 24) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekite su rezistencija 10 mOhm