RASU190522BK1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RASU190522BK1
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas SHELF FIXED 22X17.5X5.22" BLACK
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
RASU190522BK1 specifikacijos
Dalies numeris RASU190522BK1 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 1579 pcs Duomenų lapas
Svoris 20 lbs (9.1kg) Ventiliacija Non-Vented
Įveskite Shelf, Fixed Dydis / Matmenys 22.000" L x 17.500" W x 5.220" H (558.80mm x 444.50mm x 132.59mm)
Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key Serija RAS
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga Metal, Steel
Naudoti su / susijusiais produktais 19" Panel Width Racks funkcijos -
Išsamus aprašymas Metal, Steel Shelf, Fixed 22.000" L x 17.500" W x 5.220" H (558.80mm x 444.50mm x 132.59mm) Black Spalva Black